• Gece, Gün
Sorunuz

GEZİLECEK YERLER

Fiyat Hesapla

Genel Bilgiler

FİYATA DAHİL HİZMETLER

- LÜKS OTOBÜSLER İLE ULAŞIM 

 - YURT İÇİ SEYAHAT SİGORTASI

 - 1 GECE OTEL KONAKLAMASI

 - OTELDE ALINAN SABAH - AKŞAM YEMEKLERİ

 - ARAÇTA VERİLEN İKRAMLAR

 - PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETİ

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

- MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ

 - ÖĞLE YEMEKLERİ

 - KİŞİSEL HARCAMALAR

 - OTELDE ALINAN İÇECEKLER

TUR HAKKINDA NOTLAR

- Turlarımızdaki, hava yol ve olağan üstü  durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkını acente saklı tutar.
 - Turlarımızda tur aracı katılımcı sayısına göre belirlenmektedir.
 - Moya Tours, tur programını bayram yoğunluğu, yağmur, yağış, ve öngörülemeyen sebeplerden dolayı güzergahında değişiklik yapabilir. Lütfen tur programının güncel sirküsünü 48 saat evvel acentadan edininiz.
 - Tur programı MOYA TOURS TRAVEL AGENCY kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür.
 - Tur programlarımız 4077 sayılı tüketici kanununa uygun olarak hazırlanmıştır.

1. Gün -

Sabah 07.00'de Mavişehir Egepark, 07.10'da Bostanlı İskele, 07.20'de Karşıyaka, 07.30'da Lozan Atatürk Lisesi ve 07.40'da Konak – Sabancı Kültür Merkezi, 07.50'de Göztepe İskele önü ve 08.00'de Üçkuyular Shell'de buluştuktan sonra yemyeşil doğası ve tarihsel zenginliği ile görenleri büyüleyen PAMUKKALE, HIERAPOLIS ve BULDAN gezimize başlıyoruz. Yolda verdiğimiz kahvaltı molasının ardından Nysa Antik Kent'ine doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Antik Kent'i gezdikten sonra Denizli'ye doğru yolculuğumuzu sürdürüyoruz. Öğle yemeğimizde Denizli'ye özgü kuyu tandırımızı yedikten sonra yörenin dokuma ürünlerinin bulunduğu outlet merkezinde alışveriş yapma şansı yakalıyoruz. Alışverişimizin ardından otelimize yerleşiyoruz.

2. Gün -

Sabah zengin kahvaltımızı otelde aldıktan sonra otelin termal olanaklarından yararlanıyoruz. Daha sonra Pamukkale Travertenleri'ni ve Hierapolis Antik Kenti'ni gezmek için otelden ayrılıyoruz. Öğle saatlerinde Pamukkale manzarası eşliğinde açık büfe öğle yemeğimizi alıyoruz. Öğle yemeğinden sonra, Pamukkale'nin taş atölyesi olan Onyx Taş Atölyesi'ne konuk oluyoruz. Daha sonra hünerli kadınlarının dokuduğu Buldan bezleri ile dünyaca tanınan Buldan'a gidiyoruz. Buldan'da rehberimiz alışveriş için bizlere serbest zaman veriyor. Gün sonunda Buldan'dan ayrılarak dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Akşam saatlerinde vardığımız İzmir'de doğa ve tarihi bir arada yaşadığımız bu eğlence ve dinlence dolu gezinin ardından bir başka MOYA TURİZM gezisinde yeniden buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz.