Karadeniz Turu Aradığınız kriterlere göre 1 adet sonuç bulundu.

Şuna Göre Sırala:
Flex Tur - Uçakla Batumlu Karadeniz & Yaylalar Turu

  • İzmir Kalkış
  • Uçak ile gidiş Uçak ile dönüş
  • 4 Gece
  • 5 Gün

Trabzon, Atatürk Köşkü, Akçaabat, Maçka, Çoşandere, Altındere Milli Parkı, Sümela Manastırı, Hamsiköy, Zigana Yaylası, Limni Gölü Tabiat Parkı & Bungalov, Ateş Partisi, Çay Fabrikası, Sürmene, Of, Çaykara, Uzungöl Yaylası, Rize, Gündoğdu, Rize Bezi Alışverişi, Ayder Yaylası, Çamlıhemşin, Ayder Üst Yaylalar, Zilkale, Palovit Şelalesi, Fırtına Deresi, Zipline, Artvin, Arhavi, Kamilet Vadisi, Çifte Köprüler, Mençuna Şelalesi, Sahara Milli Parkı, Şavşat- Laşet Yaylası, Şavşat Karagöl, Hopa,...... Devamı

1499,00 1499,00


Kültür turları denildiğinde akla ilk gelen Karadeniz; yemyeşil yaylaları, sımsıcak köyleri ve güler yüzlü yöre halkıyla bol bol karşılaşacağınız keyif dolu bir gezi programı…

Karadeniz Turlarının vazgeçilmeyen rotaları arasında; Trabzon, Rize, Artvin, Ayder ve Uzungöl yer alıyor. Hem mavi bir denize doyacağınız hem de yemyeşil bir doğayı keşfetme imkânı yakalayacağınız Karadeniz Turunda bölgenin zengin mutfağındaki ünlü yemekleri de damağınızla buluşturmalısınız. Muhlama, kuymak, kaygana, hamsi pilav, hamsi tava ve hamsiyle yapılan daha birçok lezzet Karadeniz mutfağının en meşhur yemeklerini oluşturuyor.

En Çok Tercih Edilen Karadeniz Turları

Karadeniz Rüyası ve Batum Turu, Karadeniz Yaylalar ve Batum Turu, Baştan Sona Karadeniz Turu, en çok tercih edilen Karadeniz turlarıdır. İzmir, Bursa, Eskişehir ve Ankara hareketli turlarımızı sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Karadeniz Turlarında Yapılması Gerekenler

-Trabzon turunda Sümela Manastırı, Trabzon Ayasofya Müzesi ve Uzungöl’ün benzersiz doğasını görmelisiniz. Safranbolu’nun tarihi evleri ve sokakları da bir Karadeniz turunda mutlaka yerini almalı… Karadeniz’in serpme köy kahvaltısını yaparken muhlamasız masaya oturulmamalı.

-Farklı bir Karadeniz rotası istiyorsanız; Sinop Turu, Batum Turu ve Samsun Turu gezisi düzenleyen tur programlarına katılın ya da özellikle Batı Karadeniz Turu programlarını tercih edin.

-Yaz mevsiminde katılacağınız Karadeniz turunda yüzmeyi ve güneşlenmeyi; kış mevsiminde katılacağınız tur için yanınıza şemsiye, yağmurluk ve çizme almayı unutmayın.