• Gece, Gün
Sorunuz

GEZİLECEK YERLER

Fiyat Hesapla

Genel Bilgiler

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER 
- Tam Pansiyon Konaklama ( Kahvaltı-Öğle yemeği-5 çayı kek, bisküvi ve aperatif servisi - Akşam yemeği )
 - Liman masrafları ve çıkış işlemleri
 - Seyir Belgesi ve gerekli işlemler için gemi acentesi masrafları.
 - Palamar Ücretleri
 - Mürettebat servisi
 - Kullanma suyu
 - Dizel ve Benzin masrafları
 - Temiz nevresim ve Banyo havlularının temini(Deniz havlusu verilmez)
 - Yattaki ekipmanların ücretsiz kullanımı (Maske, Palet, Şnorkel, Olta takımları, v.b…)
 - Tur esnasında kitap okumak isteyen misafirlere Kitap imkânı.
 - Yat sigortası
 - Tüm misafirlerimize yetecek sayıda güneşlenme minderi
 - Cep telefonu şarj imkânı (12 ve 24volt jeneratörlü teknelerde 220v
 
FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
 - Alkollü ve alkolsüz içecekler
 - Müze ve ören yerlerine giriş ücretleri
 - Seyahat sigortası (Bireysel )
 - Tekne personeline verilecek bahşişler
 - Karada ve denizde yapılacak ekstra geziler (Su sporları, Yamaç paraşütü v.b.)

1. Gün - FETHİYE

Saat 15.00’ den itibaren sizleri karşılayacak olan Moya Tur Mavi yolculuk  görevlilerimiz eşliğinde kamaralarınıza yerleşebilirsiniz. Erken gelen misafirlerimiz eşyalarını dilerse Moya Tur Yatçılık ofisine bırakabilirler. Tüm misafirlerimizin tekneye yerleşmesinden sonra akşam yemeğimizi yemek üzere toplanıyoruz. 

2. Gün - GÖCEK & YASSICALAR

Sabah kahvaltımızı aldıktan sonra Kaptanımızın bizi götürdüğü yer, yedi küçük yassı adacıktan oluşan bir adalar grubu. Buraya Yassıcalar deniliyor. Bu yedi küçük adaların tek tek isimleri yok. Adalarda hiç bir tesis bulunmuyor, çamlar, kumsal ve deniz... Büyükçe olanının denize uzanan kumsallı burnunun ucunda küçücük bir havuzcuk oluşuyor. Burada adalar arasında yüzme macerasını da korkmadan deneyebilirsiniz. iki adanın arasında en kısa mesafe 12 metre. Dilerseniz adalara çıkıp küçük bir gezinti yapabilirsiniz.

3. Gün - PANÇO KOYU & CLEOPATRA HAMAMI KOYU

Kahvaltımızı yaptıktan sonra Göcek ‘in en güzel koylarından birine PANÇO Koyuna doğru hareket ediyoruz. Tertemiz berrak suların tadını çıkardıktan sonra aşçımızın küçük mutfağında sihirli elleri ile hazırladığı öğle yemeğimizi afiyetle yiyoruz. Kaptanımız Cleopatra Hamamı Koyu'na kırıyor dümeni. Cleopatra Hamamı Koyu, çok sayıda çam ağacıyla dolu büyük bir koy ve koyu maviden kıyıya yaklaştıkça açık maviye giden bir denizi ve koyun batı kısmında bazı tarihi eserleri var. Mite göre, Cleopatra'nın Anadolu kıyılarını ziyaretlerinden birinde, yakın arkadaşları bir sıcak su kaynağı bularak ona bir hamam inşa etmeye karar verirler. Adını bu hamam kalıntılarından alan koyumuzda, dilerseniz yüzebilir ve gezintiye çıkabilirsiniz.

4. Gün - SARSALA & BEDİR RAHMİ

Kahvaltıdan sonra Sarsala Koyu'na varmak üzere demir alıyoruz. Sarsala, eskiden Dalaman Ovasını kaplayan “Hidiv Abbas Paşa Çiftliği’nin iskelesiymiş. Diğer ziyaret ettiğimiz diğer koyların aksine sarsala, işletmeler, şezlonglar ve beach voleybol sahası da olan plaja sahip bir koy. Öğle yemeğimizin ardından Bedri Rahmi Koyu'nda demir alıyoruz son yüzme molasının ardından GÖCEK te turumuz son buluyor. Başka Bir Moya Tur Mavi yolculugunda buluşmak dilegi ile ayrılıyoruz.