• Gece, Gün
Sorunuz

GEZİLECEK YERLER

Fiyat Hesapla

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Lüks Araçlarla Ulaşım ve Çevre Gezileri

2 Gece Belirtilen Otel’de Yarım Pansiyon Konaklama

Otelde Alınan Açık Büfe Sabah Kahvaltısı (2)

Otelde Alınan Akşam Yemekleri (2)

Ayaş’daki Otelde Termal Havuz, Hamam ve Spa Kullanımı

Profesyonel Rehberlik Hizmeti

Seyahat Sigortası Güvence Paketi

Araç içi İkramlarımız

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Müze, Ören yeri, Milli park Giriş Ücretleri

İlk Gün Yolda Alınan Sabah Kahvaltısı

Son Gün Alınan Akşam Yemeği

Öğle Yemekleri ve Molalar

SPA’daki Kişisel Kullanım ve Masajlar

Porsuk Çayı’nda Tekne Turu

1. Gün - İZMİR, KÜTAHYA, ESKİŞEHİR

Sabah Saat: 06.00’da GİRNE BULVARI (Acenta Önü), 06.10’da MAVİŞEHİR (Ege Park AVM Önü), 06.15’da BOSTANLI (İskele Önü Durakları), 06:25’de KARŞIYAKA (Anıt Önü), 06:45’da LOZAN (Atatürk Lisesi Önü), 07:00’de ÜÇYOL (Şehirlerarası Otobüs Ofisleri Önü), 07:20’de BORNOVA (Ege Üniversitesi Kampüs Önü)’den siz değerli konuklarımızı aldıktan sonra Kütahya’ya doğru yola çıkıyoruz. Kula, Uşak, Gediz üzerinden yoldaki gerekli molaların ardından KÜTAHYA ’ya ulaşıyoruz. Öğle saatlerinde ulaştığımız Kütahya’da alacağımız öğle yemeğinin (ekstra) ardından GERMİYAN SOKAĞI’nda; EL SANATLARI EVİ’ni, ÇİNİ TASARIM ATÖLYESİ’ni ziyaret ediyoruz. Kütahya’dan ayrılmadan önce ÇİNİCİLER ÇARŞISI’ nda alışveriş için serbest zaman alıyor ve ESKİŞEHİR’e doğru hareket ediyoruz. Ardından Eskişehir’e doğru yol alıyoruz. Adı “Eski” kendisi “Yeni” şehrimizde ilk durağımız 400 bin metrekarelik alana kurulmuş Sazova Bilim ve Sanat Parkı’na gidiyor; Göleti, birebir ölçülerde yapılmış Korsan Gemisi’ni, Masal Şatosu’nu, Bilim Merkezi ve Uzay Evi’ni, Amfi Tiyatro ve Sualtı Dünyası’nı gördükten sonra otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği sonrası dileyen konuklarımızla Haller Gençlik Merkezi, 222 Park ve Barlar Sokağı’nda kısa bir gezinti yapıyor ve otelimize tekrar dönüyoruz. (Akşam programlarımız toplu taşıma ,taksi vs. gerçekleşmektedir.)

2. Gün - ESKİŞEHİR, BEYPAZARI

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından şehrin manzarasını kuş bakışı izleyebileceğiniz şehirde bulunan; adını park içinde bulunan yapay şelaleden alan Şelale Park’a gidiyoruz. Burada alacağımız serbest zamanın ardından Çoban Mustafa Paşa’ nın talimatı ile Acem Ali’nin tarafından yapılanı 15. yy yapısı diğer ismiyle Kurşunlu Külliyesi ve dünyada açılan ilk Lületaşı Müzesi’ni ziyaret ediyor, ardından Odun Pazarının o güzel evleri arasında yürümeye başlıyoruz. Lületaşı ustalarının küçük atölyelerinde beyaz altına nasıl şekil verdiklerini izleme ve alışveriş yapabilme fırsatı bulacağımız Atlıhan’da serbest zaman alıyoruz. Ardından yine dünyada açılan ilk Cam Sanatları Müzesi ’ni ve Balmumu Müzesi’ni ziyaret ediyoruz. Venedik kanallarını anımsatan porsuk çayında bot/Gondol Gezintisi yaptıktan sonra İlk Türk yapımı otomobili Devrim Arabası’nı görüyoruz. Ardından Eskişehirli’nin denize olan özlemini giderdiği 300 bin metrekarelik alana kurulu Kent Park’ta yapacağımız güzel bir yürüyüş yaptıktan sonra Sevgi ve Aşk Şehri Eskişehir’in Aşk Adası (Sevgi Adası)’nı görüyoruz. Ardından şehrin ünlü çiböreğinin tadına bakma fırsatı buluyor ve Eskişehir’e veda ediyoruz. Beypazarı’na çok yakın mesafedeki otelimize yerleşiyoruz. Otelimiz thermal ve spa olduğu için akşam yemeği saatlerine kadar faydalanıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

3. Gün - AYAŞ, BEYPAZARI, İZMİR

Sabah kahvaltısını otelimizde aldıktan sonra otelimizin termal imkanlarından faydalanıyor ve Beypazarı’nı gezmeye başlıyoruz. Kaya Doruğu Ülkesi adını almasına sebep olan İnözü Vadisi’ne gidiyor ve panoramik kısa bir tur yapıyoruz vadi boyunca. Ardından bu kez Beypazarı’nı panoramik olarak görüntüleyebileceğimiz Hıdırlık Tepesi’ne çıkıyoruz. Sonrasında Gümüş Sarayı’na gidiyor Telkari’nin yapılışını izliyor, alışveriş için serbest zaman alıyoruz. Ardından ünlü tarihi çarşı Alaaddin Sokak’ta ilerlemeye başlıyor ve İncili, Kurşunlu, Sultan Alaaddin Camilerini ve Beypazarı evlerini görerek Yaşayan Müze’ye gidiyoruz. Sonrasında İzmir’e doğru yola çıkıyoruz. Kısa molalar vererek akşam geç saatlerde İzmir’e ulaşıyoruz.