• Gece, Gün
Sorunuz

GEZİLECEK YERLER

Fiyat Hesapla

Ege Bölgesinin En Büyük Kayak Merkezi Olan Denizli Kayak Merkezinde Moya Tur ile Kayak Ve Snowboard Eğitimi Almaya Ne Dersiniz ?

Degerli misafirlerimiz Denizli kayak merkezine gitmek isteyenler için; Tavas, Nikfer yolu. Denizli’ye 85 km. Tavas’a 39 km. Nikfer’e 14 km. Antalya, Muğla, Burdur, Denizli kavşağında. Denizli Havaalanına 141 km. Muğla 147 km. Aydın 209 km, Antalya 264 km, Fethiye 246 km, Dalaman 256 km, Davraz (Isparta) 219 km’dir.Tüm bölgelerden Moya Turun servis imkyanlarımızdan faydalana bilir siniz.
Kayakseverlere kesintisiz kayak ve snowboard imkanı sunan Denizli Kayak Merkezi'nde saatte bin 500 kişi taşıma kapasiteli iki telesiyej ve teleski hizmet veriyor. Kayak Merkezimiz günü birlik seyahat ve eğlence konsepti üzerine kurulu olduğu için konaklama imkanımız mevcut değildir. Yeme - İçme gibi tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz olanaklar mevcuttur.Mavi Pist : Mavi renkli pistler yeni başlayan kayakçılar için uygundur.Kırmızı Pist: Kırmızı renkli pistler orta düzeyli kayakçılar için uygundur.Siyah Pist: Siyah renkli pistler iyi düzeyde kayakçılar için uygundur.

http://www.denizlikayak.com/canliyayin/ Kayak Merkezini canlı izleyebilirsiniz 

*Denizli Kayak Merkezi, Denizli ili Tavas İlçesinin Nikfer Mahallesinden itibaren yönlendirme tabelaları ile rahatça bulunabilir.Kayak Merkezimizde profesyonel kayak eğitmenlerinden eğitim alabilir, kayak takımı kiralayabilirsiniz.
(Nikfer-Denizli Kayak Merkezi Arası yol uzaklığı 14km)Denizli kayak merkezi, 2400 metre uzunluğundaki kayak ve snowboard pistlerinin kalitesi, yürüyen band sistemli eğitim pisti, Teleski ve Telesiyejleriyle,  İzmir, Muğla, Aydın gibi büyükşehirlere yakın oldukça revaçta olan bu kayak merkezine İzmieden  Moya Tur olarak her cumartesi ve pazar gunubirlik turlarımız yapılmakta dır... 

FİYATA DAHİL OLMAYAN HIZMETLER

- Kayak Malzemeleri
- Ski Pass Ücretleri
- Mola Yerinde Yapılacak Olan Kişisel Harcamalar
 

KAYAK TAKIMI ÜCRETLERİ :

- Kayak Takımı Günlük 40 TL (Kayak  ayakkabısı +baton +kayak mazemesi )

- Kayak Kıyafetleri Alt ve Üst Günlük  40 TL

- Board Kirası Günlük 40 TL ( Ayakkabı ve Board )

- Kızak Kirası Günlük 20 TL

- Gözlük 20 TL 

- Kask 20 TL

- Kayak  Egitim Fiyatı ( Grup Egitimi 1 Saat ) - 100 TL Kişi Başı

Firmamız ile görüşerek profesyonel eğitmen eşliğinde özel ders alabilirsiniz.Özel ders almak isteyenler önceden rezervasyon yaptırarak bu imkandan faydalanabilir.

SKİ PASS ÜCRETLERİ :

 Günlük Sınırsız Çıkış : 60 TL + 10 TL Kart Depozitosu

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

 FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

- Gidiş-Dönüş Ulaşım
- Rehberlik Hizmeti
- Zorunlu Seyahat Sigortası 
- Kayak Evinde İkramlar Pogaca ,Börek,Gevrek ve Tatlı ikramı  (icecek haric)
- Sabah kahvaltısı : ( bogaca , bögrek , gevrek )
Öğle Yemeği: Kayak Merkezinde Sucuk Ekmek + Ayran & Köfte Ekmek +Ayran
- Dönüş yolu : (tatlı ikramı)

OTOBÜS KALKIŞ NOKTALARI

06:00 KARŞIYAKA / ANIT

06:15 EGEUNİVERSİTESİ HASTANESİ ÖNÜ

06:30 ÜCYOL

06:40 GAZİEMİR / MİGROS

07:45 AYDIN / MİGROS 

 

1. Gün - Günübirlik Denizli Kayak Turu (Denizli- Nikfer)

Misafirlerimiz ile saat 06,00 Karşıyaka / Anıt da buluşmamızın ardından yolumuz uzeri olan Bayraklı üst Gecit / Ege Universitesi / Ücyol / Gaziemir duraklarından misafirlerimiz ile buluştuktan sonra yaklaşık 3,0 - 3,5 saatlik Denizli Nikfer Kayak Merkezine yolculuğumuza başlıyoruz. Yaklaşık 1,5 saatlik yolculugumdan sonra kısa bir ihtiyac molası ve ardından NİKFER köyune ulaşıyoruz. Kayak evimizin ikramlarından ( pogaca borek ve gevrek) kahvaltımızı yaparak dileyen misafirlerimiz şirketimizin yan kuruluşu olan SNOW AKADEMİ kayak ve mazeme evinden gerekli ekipmanlarını kirala bilir. Dahasonra 19 km lik bir yolculugumuzun adrından Denizli Kayak Merkezine ulaşıyoruz. Tur Fiyatımıza dahil olan öglen Yemegimiz icin (SUCUK EKMEK + AYRAN veya KÖFTE ) fişlerimizin dagıtımı ile kısa tanıtımımızın ardından kayak merkezinde etkinligimize başlıyoruz. Gün boyu Kayak-Kızak-Snowboard keyfine başlıyoruz.  Kayak yapmak istemeyen misafirlerimiz bölgenin cafesinde vakit geçirebilir veya eşsiz manzarayı fotoğraflayabilirler. Saat 16:00 da otopark alanında buluşarak Nikfer Köyüne dogru hareket ediyoruz ve Kiralamış oldugumuz takım ve kıyafetlerimizi iade ederek SNOW AKADEMİ nin ikramlarından  ardından İzmir'e hareket ediyoruz. Dönüş yolumuzda Aydın yakınlarında kısa bir molamızın ardından İzmire ulaşıyoruz.Misafirlerimiz ile buluşma noktalarında vedalışarak bir başka Moya Tur organizasyonunda buşulmak dilegi ile ayrılıyoruz. 

http://www.denizlikayak.com/canliyayin/   - Kayak merkezini canlı izleyebilir siniz 

 

Turlarda kullanılacak olan araçlarımız kişi sayısına göre belirlenmektedir.

35 kişi ve üzeri  MercedesTravego –Tourismo , Man Fortuna , Mitsubishi Safir, Neoplan Tourliner-Cityliner

30 kişiye kadar lüks  Otokar Sultan

27 kişiye kadar lüks Isuzu Novo – Isuzu Turkuaz - Otokar Sultan

13 -20 kişiye kadar lüks Mercedes Sprinter–Volkswagen  Crafter  araçlar kullanılır.