• Gece, Gün
Sorunuz

GEZİLECEK YERLER

Fiyat Hesapla

OTELLER VE KONAKLAMA YAPILAN TESISLER HAKKINDA BILGI

Edremit - Adrina Termal Health & Spa Hotel 5* 

Detaylı Bilgi: http://www.adrinahotel.com (1 Gece)

TUR HAKKINDA NOTLAR / BİLGİLENDİRME

Turlarımızdaki, hava, yol ve olağan üstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkını acente saklı tutar.

Odaya konulan 3. Ve 4. Yatak için Orjinal yatak sözü verilmemektedir. Otelin müsaitliği dahilinde rica edilmektedir. Odaların tamamı Standart olup farklı oda talepleri için fiyat farkı olmaktadır. 

Çocuk indirimlerimiz 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

Turlarımızda tur aracı katılımcı sayısına göre belirlenmektedir.

Tur fiyatlandırmasında yer alan koltuk ücreti 2 yetişkin ile birlikte katılım gösteren 0-6 yaş içindir.

Tur programı MOYA TURİZM SEYAHAT ACENTASI kayıt sözleşmesi maddeleri ile bir bütündür.

1. Gün - CUMARTESİ

 07.30’da ÜÇYOL (Otobüs Ofisleri Önü), Saat: 07.45’de LOZAN (Fuar Lozan Kapısı Önü), Saat: 08.00’de KARŞIYAKA (Karşıyaka Anıt Karşısı), Saat: 08.15’de Girne Bulvarından siz değerli konuklarımızı alarak yolculuğumuza başlıyoruz. Yolumuz üzerinde vereceğimiz kahvaltı molasının ardından, Edremit, Akçay güzergâhına müteakiben yolumuza devam ediyoruz. Eski adı Papazlık olan Altınoluk‘un eski köy merkezine gidiyoruz. Burada tarihi Rum evlerini ve Abdullah Efendi Konağı‘nı görüyoruz. Ardından Ege’nin güzel kıyıları boyunca yol alarak Behramkale‘ye ulaşıyoruz.  Assos Akropol’ ünde Athena Tapınağı, Sarnıç ve Depo’yu geziyor Antik Limanı, Agora, Gymnasium, Kervan Yolu’nu ve Tiyatro’yu görüyoruz. Sonrasında Hüdavendigar Murat Camii’ni ziyaret ederken 1. Murat dönemine ait tarihi Taş Köprü’nün zamana meydan okuyuşunu uzaklardan izliyoruz. Daha sonra; minibüslerle(ekstra) Assos antik limana iniyoruz. Öğle yemeği (ekstra) molasının ardından UNESCO’nun dünyanın sayılı biyosfer alanlarından birisi olan Kazdağları’ndaki yolculuğumuza devam ederek otelimize ulaşıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2. Gün - PAZAR

MUTLU HUZURLU  SENELER  

3. Gün - PAZARTESİ

Sabah kahvaltımızın ardından otelimizden ayrılarak sabah kahvelerimizi içmek ve sahilde sabah yürüyüşü yapmak için Akçay’a gidiyoruz. Denizin kokusunu içimize, Akçay’ın güzel görüntülerini de objektiflerimize çekerek serbest zaman kullanıyoruz. Sonrasında Kazdağları‘nın ormanlarının bu defa suyla buluştuğu noktalardan Sütüven Şelalesi ve Hasanboğuldu‘ya gitmek için minübüslerimize gidiyoruz. Doğayla içiçe geçirdiğimiz bu gezimizin ardından veda ederek Ayvalık’a hareket ediyoruz. Cunda Adası‘nın buram buram deniz kokan sahilinde serbest zaman kullanıyor ve ünlü sakızlı kurabiyesinden tost ekmeğine, zeytinin her türlü çeşidine kadar alışveriş yapma imkanı buluyoruz. Rumlardan kalma Taksiyarhis Klisesi‘ni görerek sokaklarında yürürken evlerin bir zamanki sakinlerini hayal ediyor ve adanın üst noktasındaki değirmene ulaşıyoruz. Adayı bir de bu noktadan görüntüledikten sonra aracımıza ulaşarak İzmir ‘e doğru hareket ediyoruz. Bir dahaki MOYA  TURİZM organizasyonun ‘da tekrar sizleri ağırlamak dileği ile vedalaşıyoruz.