Bodrum İngiliz Limanı 3 gece 4 Gün Her C.tesi,Pazar,P.tesi Hareketli

  • 3 Gece, 4 Gün
  • Mavi Yolculuk
  • Gemi ile gidiş dönüş
  • Bodrum Kalkışlı
  • Bodrum Dönüşlü
790.00

GEZİLECEK YERLER

Bodrum Marina - Kisrebükü - Bodrum Koyları - Yedi Adalar - Cleopatra Adası - İngiliz Limanı

Fiyat Hesapla

Genel Özellikler

  Kaptan... 

Ev sahibiniz ve teknedeki patron tabi ki deneyimli ve bilgili kaptanınızdır. O tüm koyları, sığlıkları, derinlikleri avucunun içi gibi bilmektedir. Sizin güvenliğinizden sorumludur ve bu konuda çok titizdir. Hava şartlarına göre programı değiştirebilir. Lütfen kararlarına saygı gösteriniz.

 

  Aşçı ve Gemici...

 Cruise gemisi ile okyanus gezisine çıktığınızı sanmayınız; daha mütevazi, daha samimi bir ortam sunuyoruz. Aşçınız küçük mutfağında hünerli elleriyle lezzetli yemekleri sizin için hazırlar. Gemiciniz temizliğe, aşçı ve kaptana yardımcı olur. Yatakları düzeltmek onun görevi değildir, gezi sona erdiğinde uygun göreceğiniz ufak bir bahşiş mürettebatı sevindirecektir.


 

  Tekne... 

Çam ağacından yapılan motorlu yelkenler eski Osmanlı Türk kıyı teknelerinden esinlenerek yapılmıştır. Tüm kabinlerin çift kişilik bir yatağı, küçük bir dolabı ve yatak altında eşya koymak için yeri vardır. Yatak çarşafı ve kişi başı birer adet yüz havlusu mevcuttur. Kabinler sadece uyuma amaçlı kullanılmaktadır. Asıl hayat güvertededir.

  İşte Gerçek Tatil... 

Gerçek tatil pırıl pırıl bir koyda, balıklarla birlikte yüzmektir. Teknede günler çok hızlı geçiyor... Eğer tur programında o gün için bir gezi programı bulunmuyorsa mavi yolculuk size gününüzü güzel geçirmek için bir çok olanak tanır. Sabahın erken saatleri balık tutmak için ideal saatlerdir. Maske, şnorkel ve paletlerle su altı dünyasını keşfe çıkabilirsiniz. Dilerseniz kürekli bot ile geziye çıkabilir veya karaya çıkarak doğayı keşfedebilirsiniz. Teknenin demir attığı koylar fotoğraf çekmek için harika bir panaromik görüntüye sahiptir. 

  Mavi yolculuğun asıl amacı dinlenmek ve rahatlamaktır. Spor,eğlence ve diğer aktivitelerin sadece sıkıldığınızda ihtiyaç duyacağınız şeyler olduğunu unutmayın...

Fiyatlara Dahil Olan Hizmetler

 Tam Pansiyon :Sabah kahvaltısı-öğle yemeği-beş çayı-akşam yemeği

Fiyatlara Dahil Olmayan Hizmetler

Tüm alkollü, alkolsüz içecekler.

Su sporları.

Ekstra turlar.

Her teknede bir bar bulunur.Bar fiyatlarından, her türlü alkollü ve alkolsüz içecekler alınabilir.Teknede alınan içecekler için ödeme kaptana yapılır.

1. Gün - Bodrum

Tekneye ulaşım.Hoş geldin karşılama,kabinlere  yerleşme,tekne personeli ile tanışma.Teknede akşam yemeği ve geceleme.

2. Gün - Kisrebükü

Sabah Kahvaltısı Kisrebükü güzel koylarında seyir öğlen yemeği,beş çayı,akşam yemeği ve geceleme.

3. Gün - Yedi Adalar

Yedi Adaların muhteşem koylarında gezinme,yüzme molası , dinlenme.Akşam Yemeği sonrası Yedi Adalara varış ve geceleme.

4. Gün - Kleopatra Adası & İngiliz Limanı

Sabah kahvaltısı ,Yedi Adalardan Kleopatra Adasına varış,yüzme molası seyir ve gezi. Öğlen yemeği sonrası İngiliz Limanına varış.Teknelerden ayrılış zamanı.

 

Herşey Dahil İki Kişilik
Odada Kişibaşı
Tek Kişi 3. Kişi 4. Kişi Çocuk İndirimleri
06-10-2019 790,00 -- -- --
07-10-2019 790,00 -- -- --
12-10-2019 790,00 -- -- --
13-10-2019 790,00 -- -- --
14-10-2019 790,00 -- -- --
19-10-2019 790,00 -- -- --