• Gece, Gün
Sorunuz

GEZİLECEK YERLER

Fiyat Hesapla

Genel Bilgiler

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER 
 -Tam Pansiyon Konaklama ( Kahvaltı-Öğle yemeği-5 çayı kek, bisküvi ve aperatif servisi - Akşam yemeği )
 -Liman masrafları ve çıkış işlemleri
 -Seyir Belgesi ve gerekli işlemler için gemi acentesi masrafları.
 -Palamar Ücretleri
 -Mürettebat servisi
 -Kullanma suyu
 -Dizel ve Benzin masrafları
 -Temiz nevresim ve Banyo havlularının temini(Deniz havlusu verilmez)
 -Yattaki ekipmanların ücretsiz kullanımı (Maske, Palet, Şnorkel, Olta takımları, v.b…)
 -Tur esnasında kitap okumak isteyen misafirlere Kitap imkânı.
 -Yat sigortası
 -Tüm misafirlerimize yetecek sayıda güneşlenme minderi
 -Cep telefonu şarj imkânı (12 ve 24volt jeneratörlü teknelerde 220v
 
FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
 -Alkollü ve alkolsüz içecekler
 -Müze ve ören yerlerine giriş ücretleri
 -Seyahat sigortası (Bireysel )
 -Tekne personeline verilecek bahşişler
 -Karada ve denizde yapılacak ekstra geziler (Su sporları, Yamaç paraşütü v.b.)

1. Gün - BODRUM

 Saat 15:30’ dan itibaren Bodrum Limanında sizleri degerli misafirlerimiz Moya Mavi Tur görevlilerimiz eşliğinde kamaralarınıza yerleşebilirsiniz.Tüm misafirlerimizin tekneye yerleşmesinden sonra akşam yemeğimizi yemek üzere toplanıyoruz. İlk geceleme B. Bodrum Marina'da.

2. Gün - BODRUM – KISEBUKU

Kahvaltımızı aldıktan sonra başlıyoruz  Maviye olan Yolculuğumuza. Rotamız Kisrebükü. Kisrebüne gelmeden mavi ile turkuvazın iç içe geçtiği , tertemiz berrak suları olan koyları görmeden , içinde yüzmeden olmaz diyor kaptanımız. Bu güzel koyların birinde yiyoruz öğle yemeğimizi. Ama görülecek çok yer var devam ediyoruz mavi ile iç içe yolculuğumuza. Akşam saatlerine doğru , sahildeki Bizans harabelerini gezebileceğiniz Kisebükü (Alakışlabükü)'ne ulaşıyoruz. Çok efor sarf ettiniz ,acıktınız ve yoruldunuz berrak sularla oynaşmaktan. Ruhunuzu dinlendirecek sakinlikte olan bu güzel koyda alıyoruz akşam yemeğimizi ve geceyi burada geçiriyoruz.

3. Gün - KISEBUKU – YEDİ ADALAR

Aşçınız  hazırladığı lezzetli kahvaltının ardından bütün gün eşsiz güzellikteki koylarda, dalış yapın, yüzün,eğlenin, dinlenin, dilerseniz çam ağaçları ile kaplı ormanlarda kısa bir yürüyüş keyfi yaşayın. Öğle yemeği vakti geldi, aşçımız küçük mutfagından çıkardığı lezzetli yemekleri yedikten sonra bolca küçük ada ve mercan resiflerinin bulunduğu Yedi Adalar'a varıyoruz. Akşam yemeği ve geceyi geçirmek için buradaki güvenli koylardan birine sığınıyoruz.

4. Gün - YEDİ ADALAR / İNGİLİZ LİMANI

Kahvaltıdan sonra Kaptanımız yüzme molası vermek için Sedir(Cedrae) Adası'na kırıyor dümeni.. Berrak bir suyu Tertemiz berrak bir suyu ve eşine başka hiç bir yerde rastlayamayacağınız kumsalı olan bu adada ki Kleopatra Plajı'nda sadece Kuzey Afrika çöllerinde bulunduğu anlaşılan çok özel bir kum bulunmakta. Rivayete göre Mark Antonius bu kumu özel olarak gemilerle Kraliçe Kleopatra için taşıtmış. Öğle yemeğini bu özel adada alıyoruz. Aşçımızın hazırladığı son yemeği yedikten sonra,İngiliz Limanı'na varıyoruz.

      Hafızalarımızdaki onlarca güzel hatıra ve kurduğumuz dostluklar eşliğinde vedalaşarak,  sizleri düzenlediğimiz  başka bir Moya Mavi Yolculuk Tur 'umuzda , aramızda görmek ümidi ile bu eşsiz Bodrum – İngiliz Limanı Mavi turumuzu sonlandırıyoruz.

 

HATIRLATMA : İlk gece ve son gece yat limanında demir atılacaktır. İlk gün servis akşam yemeği ile başlıyor.