• Gece, Gün
Sorunuz

GEZİLECEK YERLER

Fiyat Hesapla

GENEL BİLGİ

Muhteşem 4`lü -Abant, Kartalkaya, Kartepe, Uludağ-ABANT GÖLÜ KENARINDA KONAKLAMA FARKI VE DELUXE KONAKLAMA AYRICALIĞI BIR ARADA...

KIŞI BAŞI479.00 TL

 KONAKLAMA
ABANT GÖLÜ KENARINDA KONAKLAMA
 ULAŞIM
LÜKS ARAÇLAR İLE...
 GEZILECEK YERLER
ABANT & KARTALKAYA KARTEPE & ULUDAĞ, BOLU, MAŞUKİYE, KOCAELİ, GÖLYAZI, ULUABAT GÖLÜ
 KALKIŞ YERLERI
SAAT: 20.00’DE GİRNE BULVARI (ACENTA ÖNÜ), 20.15’DE MAVİŞEHİR (EGE PARK AVM ÖNÜ), 20.25’DE BOSTANLI (İSKELE ÖNÜ DURAKLARI), 20.30’DA KARŞIYAKA (ANIT ÖNÜ), 20.45’DE LOZAN (ATATÜRK LISESI ÖNÜ), 21.00’DE ÜÇYOL (ŞEHIRLERARASI OTOBÜS OFISLERI ÖNÜ), 21.30’DA BORNOVA (EGE ÜNIVERSITESI KAMPÜS ÖNÜ)

TUR DETAYLARI

MUHTEŞEM DÖRTLÜ

ABANT & KARTALKAYA & KARTEPE & ULUDAĞ

BOLU, MAŞUKİYE, KOCAELİ, GÖLYAZI, ULUABAT GÖLÜ

TÜRKİYE'NİN ÖNDE GELEN HOTEL GRUPLARINDA KONAKLAMA AYRICALIĞINI EKONOMİK FİYATLARLA SİZLERE YAŞATMAYA DEVAM EDİYORUZ...
GENÇAYSTAR TRAVEL FARKIYLA...

ABANT GÖLÜ KENARI'NDA KONAKLAMA FARKI BU PROGRAMDA!

5*BÜYÜK ABANT OTELİ, ABANT GÖLÜ
5*RAMADA PLAZA İZMİT, KOCAELİ

2018 Sömestr & Kış Tarihleri - 479 ₺

1.tur: 20-23 Ocak 2.tur: 25-28 Ocak 3.tur: 31 Ocak-03 Şubat
4.tur: 08-11 Şubat 3 gece 3 gün

Yeni tarihlerimiz eklendi: 5.tur: 22-25 Şubat 6.tur: 08-11 Mart 3 gece 3 gün

FİYATLANDIRMA

 Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Lüks Araçlarla Ulaşım ve Çevre Gezileri

2 Gece Belirtilen Oteller'de Yarım Pansiyon Konaklama

Otelde Alınan Açık Büfe Sabah Kahvaltısı (2)

Otelde Alınan Açık Büfe Akşam Yemeği (2)

Abant Gölü Kenarında Konaklama Ayrıcalığı

Profesyonel Rehberlik Hizmeti

Seyahat Sigortası Güvence Paketi

Araç içi İkramlarımız

 Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Müze, Ören yeri, Milli park Giriş Ücretleri

İlk Gün Yolda Alınan Sabah Kahvaltısı

Son Gün Alınan Akşam Yemeği

Öğle Yemekleri ve Molalar

Kartalkaya & Kartepe & Abant & Uludağ Milli Park Girişleri

 

Tur Hareket Detayları

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:

ACENTA (20:00)

MAVİŞEHİR EGE PARK (20:15)

BOSTANLI İSKELE (20:25)

KSK ANIT (20:30)

KSK YUNUSLAR (20:35)

LOZAN (20:45)

ÜÇYOL (21:00)

BORNOVA EGE KAMPÜS (21:30)

1. Gün - ***YOLCULUK***

 20.15’de MAVİŞEHİR (Ege Park AVM Önü), 20.25’de BOSTANLI (İskele Önü Durakları), 20.30’da KARŞIYAKA (Anıt Önü), 20.45’de LOZAN (Atatürk Lisesi Önü), 21.00’de ÜÇYOL (Şehirlerarası Otobüs Ofisleri Önü), 21.30’da BORNOVA (Ege Üniversitesi Kampüs Önü)’den siz değerli misafirlerimizi alarak yolculuğumuza başlıyoruz. Balıkesir, Susurluk, Bursa, İzmit üzerinden kısa molalar eşliğinde yolculuğumuzu sürdürüyoruz.

1. Gün - BOLU, KARTALKAYA KAYAK MERKEZİ, ABANT GÖLÜ

Sabah erken saatlerde Bolu’ya doğru yol alırken, (ekstra) sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra; BOLU’ya ulaşıyoruz. KÖROĞLU ve İZZET BAYSAL heykellerinin önünde hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra Türkiye’nin sayılı kayak merkezlerinden KARTALKAYA ’ya gidiyoruz. Kar’ın, kışın, kayak’ın keyfini doyasıya çıkarıyoruz. Dileyenler cafeler’de oturarak uçsuz bucaksız kar manzaralarını seyredebilirler, dileyen konuklarımız kayak yaparak vakitlerini değerlendirebilirler. Buradaki molamız öğleden sonra saatlerine dek sürecek. Eski ve yeni tüm kayak severler için iyi bir parkur olan Kartalkaya ’da geçireceğimiz keyifli dakikaların ardından bu kez de tabiatın ve kışın birleşirken muhteşem manzaralarını insanlardan esirgemeyen ABANT GÖLÜ ‘ne gidiyoruz. Kış ve karın yakıştığı gölün etrafında gezdikten sonra Göl’ün kenarındaki otelimize yerleşiyoruz. Ülkemizin butik konaklama hizmeti veren noktalarından olan 5* BÜYÜK ABANT OTELİ’nde dilerseniz sıcacık ortamında dışarıyı izleyebilir. Dilerseniz göl kenarına bizden bir hatıra bırakmak için kardan adam yapabiliriz. Akşam yemeği ve konaklama Aban Gölü kenarındaki otelimize.

2. Gün - ABANT GÖLÜ, KARTEPE KAYAK MERKEZİ, MAŞUKİYE, KOCAELİ

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra Abant’a veda ediyor ve İzmit’e doğru yola çıkıyoruz. İstanbul halkının gözde kayak merkezlerinin olan KARTEPE’ye ulaşıyor ve serbest zaman alıyoruz. 2. Beyaz durağımız olan Kartepe’de rehberimiz ile belirleyeceğimiz saate kadar serbest zamanda karın, kışık, kayak merkezinin tadını çıkarıyoruz. Daha sonra Aşık ile Maşuk’un hikayelerinde olduğu gibi aşık olunan (Maşuk) yerlerden MAŞUKİYE’de yemeğimizi alıyor ve KOCAELİ’deki otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama KOCAELİ’deki otelimizde.

3. Gün - KOCAELİ, BURSA, ULUDAĞ KAYAK MERKEZİ, GÖLYAZI KÖYÜ, ULUABAT GÖLÜ, İZMİR

Sabah kahvaltımızı otelimizde alıyor ve Bursa’ya ulaşıyoruz.  Ardından Bursa’nın o güzel görüntüleri eşliğinde ULUDAĞ’a çıkıyoruz. Verilecek serbest zaman içerisinde dileyen yolcularımız karın ve kayağın keyfini çıkarırken, dileyen yolcularımız da kafeteryalarda sıcak içeceklerini yudumlayabilir ve aynı zamanda kış manzaralarına şahitlik edebilirler. Serbest zaman sonrası aracımıza geçerek Uludağ’a veda ediyor ve yemeğe gidiyoruz. Sonrasında çaylarımızı içmek için ULUABAT GÖLÜ’ne doğru hareket ediyoruz. Anadolu’da Işık Tanrısı Apollon adına tatlı su kenarına kurulan tek kent olan GÖLYAZI KÖYÜ’ne gidiyoruz. Yaklaşık 200 yaşındaki evleri, koruma altındaki kuşları, 733 yıllık anıt ağacıyla görülmeye değer bu küçük balıkçı kasabasını ziyaretimiz ile turumuzu sonlandırıyor ve İzmir’e hareket ediyoruz